III. Kültür Mirası Atölyesi - Edirne Açıkhava Amfisi Geleceğin Mimarlarını Yetiştiriyor: Kültür Mirası Çalıştayı

Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi bünyesinde, mimarlık fakültesi lisans ve yüksek lisans öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen Kültür Mirası Çalıştayı, 9-13 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak.

"kent içinde ANıt" teması etrafında düzenlenen çalıştayda, Edirne’nin kültür mirası içerisinde önemli bir yere sahip olan anıtsal yapıların çevreleriyle ve kentle ilişkilerinin yeniden yorumlanmasına yönelik mevcut sorunların irdelenmesi ve fikir projeleri geliştirilmesi hedeflenmektedir. 

Çalıştaya başvurular ve katılım ücretsizdir. Çalıştay süresince 4 gece konaklama, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği Trakya Üniversitesi tesislerinde sağlanacak, kahve molaları ikramları, kırtasiye ve sonuç ürün sarf malzemeleri, maket malzemeleri, poster baskı giderleri Trakya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından karşılanacaktır.

Çalıştaya katılım kontenjanla sınırlıdır. 09-13 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak olan atölye, 13 Eylül 2019 tarihinde Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi binasında açılacak sergi ve katılım belgesi töreni ile son bulacaktır. Etkinlik programı ve katılım şartlarını için tıklayınız.

Çağrı metni için tıklayınız

Detaylı Bilgi: [email protected] com

Başvuru Tarihleri: 1 - 25 Ağustos 2019
Başvuru Değerlendirmeleri 26 29 Ağustos 2019Kullanıcı Girişi