Arch+Dsgn Summit - İzmir 2019

"Mimari ve Tasarımda Yeni/Yenilikçi" teması ile Arch+Dsgn Summit, 26-27 Eylül tarihlerinde İzmir Mimarlık Merkezi’nde yapılacak.

Arch+Dsgn Summit; mimarlık, iç mimarlık, grafik ve endüstri ürünleri tasarımı alanında yurt içinden ve yurt dışından on binin üzerinde profesyoneli 26-27 Eylül tarihlerinde İzmir Mimarlık Merkezi’nde bir araya getirecek. "Mimari ve Tasarımda Yeni/ Yenilikçi" temasıyla düzenlenen zirvede Grimshaw Architects ortağı Kirsten Lees, ana konuşmacı olarak yer alacak.

İkiartıbir Mimarlık Kurucu Ortağı Doç. Dr. Deniz Dokgöz (Bilim Kurulu Başkanı), MRTS Mimarlık Ofisi Kurucusu Dr. Öğr. Üyesi Murat Sönmez, Doç. Barış Atiker, Doç. Dr. Derya Güleç Özer, İkiartıbir Mimarlık Kurucu Ortağı Doç. Dr. Ferhat Hacıalibeyoğlu, Dr. Öğr. Üyesi Can Gündüz gibi isimlerden oluşan bilim kurulu ile düzenlenen etkinlik, program çerçevesinde ulusal ve uluslararası düzeyde mesleğinde öncü mimar ve tasarımcıları buluşturacak. Panel ve konferansların yanı sıra atölyeler, sektör profesyonelleri tarafından tasarıma imza atmanın doğaçlama bir biçimde anlatıldığı BiKahve Sohbetleri, dinamik sunumlarla ziyaretçilere beyin fırtınası yaşatacak Pecha Kucha, mimarlık ofislerinin alanında deneyimli markalarla biraraya geleceği Mimarka Buluşmaları gibi birçok aktivite ziyaretçileri karşılıyor olacak.

Etkinliklere katılım ücretsizdir. Katılım için organizasyonun web sitesi üzerinden kayıt yaptırılması gerekmektedir. Kullanıcı Girişi