Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

1. Ödül

Ali Eray (Ekip Başı) / Mimar
Burçin Yıldırım / Mimar
Pınar Gökbayrak / Mimar

Yardımcılar

Çağlar Yılmaz / Mimar
A. Selin Gürel / Mimar
C. Zeynep Ceylan / Mimar
Cansu Kaçar / Öğrenci
Berk Kurtel / Öğrenci

Eren Balkış / İnşaat Mühendisi
Elif Çelik / Y.Mimar
Serhan Çaycılar / Makine Mühendisi
Selahattin Özdeniz / Elektrik Mühendisi

2. Ödül

Fatih Yavuz (Ekip Başı) / Y. Mimar
Ramazan Avcı / Mimar
Emre Şavural / Mimar
Seden Cinesal / Mimar

Teknik Danışmanlar

Mehmet Zafer Kınacı / İnşaat Mühendisi
Bahri Türkmen / Makine Mühendisi
Kemal Ovacık / Elektrik Mühendisi
Habibe Aduş Yılmaz / Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

Betül Dönmez / Mimar
Sonat Özcivanoğlu / Öğrenci
Hasan Arslan / Öğrenci
Hasan Cem Safa Ece / Öğrenci
Erbil Algan / Öğrenci

Danışmanlar

Mehmet Şen / Öğrenci
Neslihan Avcı / Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanı
Özlem Ersoy / Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanı

3. Ödül

Ozan Özdilek (Ekip Başı) / Mimar
Erhan Vural / Mimar
Hasan Sıtkı Gümüşsoy / Mimar
Osman Mürsel Ural / Mimar

Danışmanlar

Gökhan Kodalak / Y. Mimar
Nursen Gümüşsoy / Peyzaj Mimarı
Ömer Yalçın / İnşaat Y. Mühendisi
Serhan Çaycılar / Makine Mühendisi
Selahattin Özdeniz / Elektrik Mühendisi
Tülay Özdilek / Müzik Öğretmeni
Fatma Çölkesen Pamukçu / Psikolog

Yardımcılar

Alex Karpov / Mimar
Ayşe Dede / Mimar
Seda Tugutlu / Mimar
Hazal Eraslan / Mimar
Aslı Alp / Mimar
Nihan Arslan / Mimar
Ezgi Tezcan 

Mansiyon

Umut İyigün (Ekip Başı) / Y. Mimar
Murat Aksu / Y. Mimar

Danışmanlar

Abuzer Sarı / İnşaat Mühendisi
Metin Dağıstanlı / Makine Mühendisi
Hayri Aydın / Elektrik Mühendisi
Onur Yüzen / Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

David Rato / Mimar
Sibel Kurugül / Y. Mimar
Ceren Bek / Mimar
Anday Bodur / Mimar
Mert Yıldırım / İç Mimar
Yılmaz Kürtüncü / Mimar
Seren Karaseyfioğlu / Stajer
Çağlan Çelebi / Stajer

Mansiyon

Alişan Çırakoğlu (Ekip Başı) / Y. Mimar
Ilgın Avcı / Mimar
Deniz Yazıcı / Mimar
Aslı İngenç / Mimar
Diğdem Angın / Mimar
Oya Esen / Mimar
Batuhan Kumru / Öğrenci
Öykü Arda / Öğrenci
Sylvia Al-Masani / Öğrenci

Danışmanlar

Efkan Solmaz / İnşaat Mühendisi
Eray Aydın / Makine Mühendisi
Kemal Güravşar / Elektrik Mühendisi
Eda Ekim/ Peyzaj Mimarı 

Mansiyon

Onat Öktem (Ekip Başı) / Mimar
Zeynep Öktem / Mimar
Gizem Karabay / Peyzaj Mimarı
Okan Can / Şehir Ve Bölge Plancısı

Danışmanlar

Prof.Dr.Ferhunda Öktem
Ekin Çoban Turan
Mehmet Zafer Kınacı / inşaat Mühendisi
Kemal Aykaç / Elektrik Elektronik Mühendisi
Servet Seden Çakıroğlu / Makine Mühendisi

Yardımcılar

Osman Sümer
Esat can Meker
Nilüfer Yaşacan
Merve Güven
Loed Stolte

Mansiyon

Semra Uygur (Ekip Başı) / Y. Mimar
Özcan Uygur / Y. Mimar
Ebru Can
Kenan Bilhan
İnanç Eray

Zafer Kınacı / İnşaat Mühendisi
Bahri Türkmen / Makine Mühendisi
Sinan Oktay / Elektrik Mühendisi
Kemal Özgür / Peyzaj Mimarı
Mehmet Savaş / Maket

Yardımcılar

Necati Seren
Özge Evirgen
Deniz Uygur
İrem Erdinç

Mansiyon

Kutlu İnanç Bal (Ekip Başı) / Mimar
Hakan Evkaya / Mimar

Yardımcı

Jülide Arzu Uluçay / Öğrenci
Fatih Mustafa Şahin / İnşaat Mühendisi
Gökçen Bayhan / Makine Mühendisi
Cihan Öztürk / Elektrik-Elektronik Mühendisi
Murat Z. Memlük / Peyzaj Mimarı

Mansiyon

Tolga İltir (Ekip Başı) / Mimar
Selçuk Doğramacı / Mimar

Yardımcılar

Bilge Kaan Duran / Mimar

Danışmanlar

Murat Hocaoğlu / Şehir Plancısı
Özlem Doğan Mangıroğlu / Peyzaj Mimarı
Bekir Ufuk Yıldırımer / İnşaat Mühendisi
İbrahim Kutlu Köroğlu / Makine Mühendisi
Ali Safi Öztürk / Elektrik Mühendisi

Mansiyon

Alper Ünlü (Ekip Başı) / Y. Mimar
Deniz Aslan / Y. Mimar
Ozan Önder Özener / Y. Mimar
Mehmet Emin Şalgamcıoğlu / Y. Mimar

Yardımcılar
Özge Ünlü Demirkuşak / Y. Mimar
Fulya Menderes / Mimar
Gözde Temiz / Mimar
Turan Altıntaş / Mimar

Danışmanlar

Uğur Seymen / İnşaat Mühendisi
Erdinç özkara / İnşaat Mühendisi
İsmail Ahmet Odabaş / Makine Mühendisi
Serdar Çetin / Elektrik Mühendisi
Selin Etkinöz / Peyzaj Mimarı

Mansiyon

Melike Altınışık (Ekip Başı) / Y. Mimar
Alper Derinboğaz / Y. Mimar

Yardımcılar

Selçuk Kişmir / Y.Mimar
Devrim Alan / Mimar
Thomas Kleinow / Mimar
Anas Mahli / Mimar

Danışmanlar

Enise Burcu Karaçizmeli / Y: peyzaj Mimarı
Mehih Altınışık / İnşaat Mühendisi
Elif Çelik / Elektrik Mühendisi
İlknur Danay / Makine mühendisi

Mansiyon

Hasan Özbay (Ekip Başı) / Y. Mimar
Tamer Başbuğ / Mimar
C. Baran İdil / Y. Mimar / Şehir Plancısı
Aslı Özbay / Mimar / Restoratör

Yardımcılar

Özlem Arvas / Mimar
Düşra Korkmaz / Mimar
Mahsure Köse / Restoratör
Murat Ölgün / Mimar
Evren Saracgil / Öğrenci
Rezzan Efil Erdoğan / Öğrenci

Mansiyon

Fatma Eren Günal (Ekip Başı) / Y. Mimar

Danışmanlar

Ayşe Ece Günal / Mimar
Münir Berk Marmaralı / Şehir Bölge Plancısı
Seral Tan / Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
Levent Oktar / Peyzaj Mimarı
Mustafa Günal / İnşaat Mühendisi
Tünay Tuna / Makine Mühendisi
Adnan Dirik / Elektrik Mühendisi

özlem özbaş / Öğrenci

Mansiyon

Cem Yücel (Ekip Başı) / Mimar
Gökçen Acar /Mimar
Ayışığı Satıkbuğra /Mimar

Niyazi Parlar /İnşaat Mühendisi
Okan Karaca/ Makina Mühendisi
Levent Yıldız / Elektrik Mühendisi
Begüm eryılmaz / Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

İklim er / Öğrenci
Ender Kantar / Öğrenci
Michal Rachela / Öğrenci

Mansiyon

Ervin Garip (Ekip Başı) / Y. Mimar
Banu Garip / Y. Mimar

Danışmanlar

Semiha Altıntaş / Peyzaj Mimarı
Zafer Garip / Y. İnşaat Mühendisi
Yakup Altunkaynak / Elektrik Mühendisi
Eray Allıpak / Makine Mühendisi

Yardımcılar

Mehmet Emin Bayraktar / Y. Mimar
Reşad Çoban / Y. İç Mimar
F. Deniz Kozluca / Öğrenci

 

Selim Velioğlu (Ekip Başı) / Y. Mimar
Proje Göndermedi.

Kerem Piker (Ekip Başı) / Mimar
Proje Göndermedi.

Evren Başbuğ / Y. Mimar (Ekip Temsilcisi)
Mazeret bildirdi, Proje Göndermedi.

Etiketler



Kullanıcı Girişi