Elips Tasarım Mimarlık’a International Architecture Awards’tan Dört Ödül

Elips Tasarım Mimarlık, International Architecture Awards’ta (IAA) "Wilo Pompa Merkez Ofis Dinlenme Alanı, Nevzat Demir Tesisi, Çatı Katı Loft" projeleri ve "Line Lighting" ürün tasarımı ile dört ayrı ödülün sahibi oldu.

Elips Tasarım Mimarlık, Amerika merkezli The Architecture Community tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen; mimarlık, iç mimarlık, ürün tasarımı ve grafik tasarım ana kategorilerinde projelerin ödüllendirildiği International Architecture Awards’ta (IAA) "Wilo Pompa Merkez Ofis Dinlenme Alanı, Nevzat Demir Tesisi, Çatı Katı Loft" projeleri ve "Line Lighting" ürün tasarımı ile dört ayrı ödülün sahibi oldu.

Y. Mimar Feza Ökten Koca’nın liderliğinde ulusal ve uluslararası ölçekte ödüllü mimari ve iç mimari projelere ve mobilya tasarım çalışmalarına imza atan Elips Tasarım Mimarlık, Amerika merkezli The Architecture Community tarafından düzenlenen International Architecture Awards’ta (IAA) üç ayrı kategoride dört adet ödül almaya hak kazandı. International Architecture Awards’ın "Corporate Interior" kategorisinde "Wilo Pompa Merkez Ofis Dinlenme Alanı" ile birincilik, "Nevzat Demir Tesisi" ile ikincilik ödülü kazanan Elips Tasarım Mimarlık, "Residential Interior" kategorisinde "Çatı Katı Loft" projesiyle ikinciliğin ve "Product Design" kategorisinde "Line Lighting" ile üçüncülüğün sahibi oldu.Kullanıcı Girişi